Prekių pristatymas

Kiekvienas užsakymas automatiškai Jums parenka pristatymo paslaugos mokestį, kuris yra skiriamas pagal prekės (prekių) svorį. Minimali pristatymo suma yra 6 Eur. Prekes galime siųsti į kitas šalis, suderinus įkainius iš anksto.

Nemokamas atsiėmimas. Green Dreams atsiėmimo punkto adresas: Zversos g. , 54467 Ramučiai, Kauno Raj., Kauno raj., Lietuva

Atsiėmimo valandos (būtina susiderinti telefonu iš anksto +37069924719): 11 – 16 val. Darbo dienomis.

Atvykus į atsiėmimo vietą, paskambinkite mums numeriu +37069924719, ir mes saugiai patalpinsime jūsų užsakymą į jūsų automobilio bagažinę.

P.S. Atykdami įsivertinkite savo užsakymą ir galimą augalų dydį ;) (galbūt verta turėti agro plėvelės ar seną pledą salono apsaugai ir/ar atlenkti salono sėdynę medeliui patalpinti).

Apmokėjimas „Greendreams“ el. parduotuvėje

Minimalaus užsakymo suma: nėra

Nemokamas pristatymas nuo 105 Eur sumos Lietuvoje.

Apmokėjimo būdai

1. El. bankininkystė per mokėjimų sistemą „Paysera“

Ši sistema tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes, nesvarbu kokiu banku naudojatės.  Ja naudojantis itin paprasta ir greita. Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių su mūsų rekvizitais ir užsakymų numeriais – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis.

Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl ir siuntą galėsime suformuoti dar tą pačią dieną.

2. Mokėjimas bankiniu  pavedimu

- tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Jūsų naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą savo nurodytu el. paštu gausite pranešimą apie suformuotą užsakymą. Jame rasite tiek užsakymo sumą su pristatymo kaštais, tiek užsakymo numerį. Prisijungus prie savo el. bankininkystės reikės suformuoti mokėjimo pavedimą šiais rekvizitais:

Gavėjas: Jovita Rastenė, IDV veiklos pažyma Nr. 977558
Gavėjo kodas: 977558

Bankas: AB Luminor

Banko kodas: 73000
Sąskaita: LT884010051004672272
Mokėjimo paskirtis: Nurodykite užsakymo numerį

Atlikus mokėjimą, jo kopiją prašome atsiųsti mums el. paštu info@greendreams.lt. Užsakymą pradėsime vykdyti gavus mokėjimo patvirtinimą.

3. Mokėjimas Su PayPal leis jums atsikaityti jūsų mokėjimo kortele (sekite instrukcijas)., Tai – itin greitas atsikaitymo būdas – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti.

Jei dar neturite PayPal paskyros: „PayPal“ sąskaitai susikurti reikalinga mokėjimo kortelė  ir elektroninio pašto adresas. „PayPal“ sistemoje visi vartotojai identifikuojami pagal elektroninio pašto adresus)

Ačiū, kad perkate pas mus!

sodinukai green dreams

Sekite mus

Prekių keitimo ir grąžinimo taisykles rasite čia

Prekių apmokėjimo ir pristatymo taisykles rasite čia

Klientų aptarnavimas

+37069924719                        +37060587608
info@greendreams.lt

Powered by Zyro.com